Жаңалықтар

Шаруа қожалығын жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығымен 10 жылға дейін мерзімге жер учаскесін беру нәтижелері

9 маусым  2019 жылы Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы өткізілуіне байланысты учаскелік сайлау комиссияларының, олардың орналасқан жері және дауыс беретін учаскелерінің шекаралары туралы хабарлама

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 17-бабының 2-тармағына және 23-бабының 5-тармағына сәйкес Казталов аудандық сайлау комиссиясы мен Казталов ауданының әкімі аудан бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамын, олардың орналасқан жерін және дауыс беретін учаскелерінің шекараларын хабарлайды:

№ п/п

Учаскелік сайлау комиссиясының нөмірі

Учаскелік сайлау комиссиясының орналасқан жері

Учаскелік сайлау комиссиясының шекарасы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы  

 

Казталов ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссиялары

1.

219

Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі № 21, аудандық мәдениет үйі. Телефон: 8-711-44-31-2-82, факс 8-711-44-31-8-64.

Казталов ауылындағы Х.Жақып, Чапаев, Ихсанов, А.Оразбаева, К.Жангереев, Амангелді, Б.Момышұлы, С.Сейфуллин, Сауанов, М.Жұмабаев, Желтоқсан,  Наурыз, М.Маметова, Б.Майлин, С.Датұлы, М.Төлебаев, Х.Бөкеева, Тәуелсіздік, Ж.Жабаев, Қ.Сатпаев көшелері

Төраға –Хайдаров Талгат Халиханович, төраға орынбасары – Ислямов Нуржан Армисович, хатшы -  Каримоллина Мейрамгуль Кадыровна, мүшелері:Жалиев Дархан Асылханович,  Жаскалиев Куаныш Баритович, Хайрушев Нурлан Адильбекович, Яруллин Рахим Нуфтуллинович

2.

220

Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі  №23, Казталов орта мектебі.

Телефон: 8-711-44-31-2-48.

Казталов ауылындағы Т.Масин, М.Өтемісов, Тайманов, М.Әуезов, С.Жақыпов, М.Жүнісов, Т.Әубәкіров,  Д.Қонаев, Жеңістің 50 жылдығы, Шарафутдинов, Ш.Мерғалиев, Ю.Гагарин,  А.Молдағұлова, С.Садықов, Абай, С.Даниялов, Қ.Жакупов, У.Жұмасейтов, Д.Нұрпейсова, Ғ.Қараш, Подстанция,  Ветеринариялық станциясы, Құрманғазы, М.Бабажанов, Жангелдин, Х.Доспанова, Астана, Мәңгілік ел, Бейбарыс сұлтан, А.Бөкейханов көшелері.

Төраға –  Малахов Марс Сабитович, төраға орынбасары – Сагадденов Баймаганбет Хамитович, хатшы -  Онгарова Эльмира Бахытжановна, мүшелері:Джумагазиев Алмат Ахметкайырович, Кенжегалиева Асыл Закарияновна, Хабибуллина Нурия Самигуллиновна, Шукиров Жасулан Ерболатович

3.

221

Сексенбаев ауылы, Мектеп көшесі №5, Сексенбаев бастауыш мектебі, Телефон: 8-711-44-33-0-65. 

Сексенбаев ауылы, Бек, Сайқұдық, Майтан, Шоқақ, Мышым, Кардон, Қарасу, Алтыбаз, Нұғман, Қамысқора, Көппәтер ауылшаруашылығы мекендері

 Төраға –  Букатова Жаухар Даутовна, төраға орынбасары –   Мырзагалиев Елемес, хатшы – Ерахова Менсулу Сатыбалдиевна, мүшелері: Есенгазиев Алибек Оспанович, Ищанов Амиргали

4.

222

Бозоба ауылы, Ш.Мергалиева көшесі №11/1,  ауылдық клуб,

Телефон: 8-711-44-33-0-63.

Бозоба ауылы, Шолақсай, Бозой, Төлеш, Малюкин, Сүндетшеген, Нөкен, Қайран, Жұмағұл, Қуандық, Өтей, Қуан, Долдаш, Байтұрған ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Галимов Серик, төраға орынбасары – Куспанов Талгат Елемесович, хатшы –  Сапарова Балауса Нуржановна, мүшелері: Идресова Айгул Гиззатовна, Сундеткалиев Талгат Рыскалиевич

5.

223

Қоныс ауылы, А.Молдагулова көшесі №1, Қоныс орта мектебі, Телефон: 8-711-44-33-7-94.

Қоныс ауылы, Ерікті қала, Қапай, Қайырбай, Аққашар ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Ныкбаев Бактыгерей Казенович, төраға орынбасары – Аяп Өбилә Өтенқызы, хатшы –  Маштаков Мухамбет Исатаевич, мүшелері: Бисекешов Батырхан Жардемович, Дуйсенов Алибек Ермеккалиевич

6.

224

Бостандық ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі №43, Бостандық мәдениет үйі, Телефон:8-711-44-24-7-41.

Бостандық ауылы, Ақсуат,  Исқақ, Қоңырша, Тасоба,  Мұханбет, Қайып канал, Қайып - 1, Қайып - 2, Қайып - 3, Қайып – 4, Машдвор, Айтқұл ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Кожагалиев Максим Максотович, төраға орынбасары – Нсангалиев Еркин Мендигулович, хатшы-Сейткалиева Венера Нурболатовна, мүшелері: Хайруллин Абзал Маратович, Утегалиева Кулаш Сырлыбаевна, Айдар Нұрбек Сағынғалиұлы, Алипкалиева Самига Адиевна

7.

225

Қаракөл ауылы, Қаракөл көшесі №3, Қаракөл  бастауыш мектебі, Телефон: 8-71144-33-0-71.  

Қаракөл ауылы, Сабыр, Қосарал, Оңбай, Бекет, Жылти, Жаманқұдық, Ибатшеген, Бесоба, Құрайлы, Қамыстыкөл, Ақкөлмек,  Бекіш, Құлшыман, Жаңабаз, Нәсіп ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –Жумашева Алия Кадрбековна, төраға орынбасары –Дукеев Марс Капиетович, хатшы-Бекмуханбетова Гулмира Сабыргалиевна, мүшелері: Хамзина Жаркынай Хабеновна, Утегалиев Жансерик Мулхайырович

8.

226

Әжібай ауылы, Мәдениет көшесі №24, ауылдық мәдениет үйі, Телефон: 8 711-44-33-2-74.

Әжбай, Қызыл Ту ауылдары, Ағаш үй,  Ақбасты, Кердері, Мәнгүр, Қыркөл, Лекер, Шұнқыркөл, Жаңабаз ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Кайреденова Актоты Сагындыковна,  төраға орынбасары –   Рахымгалиева Галия Окасовна, хатшы –  Жумагалиева Райгул Амангелдиевна, мүшелері: Мадиева Бакытканым Утеуовна, Сагаддинов Жиенбай Хамитович

9.

227

Саралжын ауылы, Қ.Басымов көшесі №13, ауылдық клуб,

Телефон : 8-711-44-25-3-90.

Саралжын ауылы, Мырзалы ауылшаруашылығы мекені.

Төраға –   Абдрахманова Жанылсын Дабысовна, төраға орынбасары –  Галимов Кайрат Мендиханович, хатшы – Абулкайров Нурмагамбет Токмагамбетович, мүшелері: Газизов Ерсиых, Каленов Файзрахман Уапович

10.

228

Нұрсай ауылы, Желтоқсан көшесі №3, Тереңкөл орта мектебі,

Телефон: 8-711-44-25-3-38.

Нұрсай ауылы, Әмірәлі, Тұржан, Қырық биток, Сағыз, Кеңбоз, Қалпақ, Топыш, Итқара, Бригада, Тереңкөл, Қарой, Байгөл, Ақболат  ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –Бупешова Гулжихан Жексенгалиевна, төраға орынбасары – Сундетов Абзал Бахтыгереевич, хатшы –Кабушев Аманжол Галлямович, мүшелері: Адушева Света Мустаховна, Кажгалиева Дана Мендигуловна

11.

229

Беспішен ауылы, Мектеп көшесі №1 Беспішен бастауыш мектебі, Телефон: 8-711-44-32-1-41.

Беспішен ауылы, Тақырсазанды, Танышкен ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –Суйншкалиев Гизатолла Хамидуллинович, төраға орынбасары –Жубатов Магдан Гатауович, хатшы – Тулепова Тоты Галимовна, мүшелері: Закуова Жадыра Каримоллина, Сармалаева Ардак Ильясовна

12.

230

Мереке ауылы, Мектеп көшесі №1, ауылдық клуб, Телефон: 8-711-44-33-2-04. 

Мереке ауылы, Шора, Сазанды, Қоңыр, Милаж, Молдаш ауылшаруашылығы мекендері.

 Төраға – Серикбаева Гульдана Серикбаевна, төраға орынбасары – Искалиев Гиндулла Ильясович, хатшы –Омарғалиева Қарылғаш Максимқызы, мүшелері:Утегалиева Зияда Мукангалиевна, Жубаналиева Умитханым Сисекеновна

13.

231

Ордабай ауылы, Ордабай көшесі №21 Ордабай  бастауыш мектебі,

Телефон:8-711-44-33-0-66.

Ордабай ауылы, Қарақұдық, Кіші Ордабай, Маханбазы, Түбек, Қарамырза, Қошан ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Салихов Менеш Рыскалиевич, төраға орынбасары – Зайнушева Оразганым Алыбековна,  хатшы – Бегалиев Амангельды Кажмуратович, мүшелері:Жумашева Айгуль Хажмуратовна, Кулаева Енлик Бауыржановна

14.

232

Қошанкөл ауылы, Жаңа құрылыс көшесі №12 ауылдық мәдениет үйі,

Телефон: 8-711-47-33-8-66 

Қошанкөл ауылы, Бөгет, Алтыкәшар, Әжікей, Әкеш, Қазақстан, Жаңа өмір, Тұнғыш, Бессалом, Лұқпан, Болатбазы, Мұқанай, Собақ, Қитар, Қарасу ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –   Мубарякова Гульмира Камаловна, төраға орынбасары – Бисенова Анзипа Узаковна,  хатшы -  Сапаргалиев Ержан Байгуттиевич, мүшелері:Асылбек Мауия Асылбеккызы, Шулимов Дастан Утегенович

15.

233

Қараоба ауылы, Бейсова көшесі №1/1, ауылдық мәдениет үйі,

Телефон:8-711-35-30-6-47.

Қараоба, Қонысбай  ауылдары, Темірғали, Құлақ, Комсомол, Су станциясы, Еділбай - 1, Еділбай - 2, Жаңабай, Катон, Энгельс - 1, Энгельс - 2, Жаңаөрнек, Жданов, Жалын, Китаев, Баянбай  ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Жумагулов Руслан Бекежанович, төраға орынбасары – Бисингалиева Гулзат Ерешовна, хатшы – Исмурзина Гульжиган, мүшелері: Кенжегалиева Орнай Закарияновна, Мустафин Талап Сансызбаевич

16.

234 

Еңбек ауылы, Бейбітшілік көшесі №2/2,  ауылдық клуб, Телефон: 8-711-35-30-9-97.

Еңбек ауылы, Елтай - 1, Елтай - 2,  Әбдіреш, Ұшқын, Шыбын - 1, Шыбын - 2,  Шыбын - 3, Алғали ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Айткалиев Нурлыбай Куптелеуович, төраға орынбасары – Каратаев Руслан Кумарович, хатшы –  Хадешова Айнагуль Курманалиевна, мүшелері: Ишангалиева Салима Кулесовна, Тлешов Тельман Хамидуллинович

17.

235

Болашақ ауылы, Жаңатұрмыс көшесі №2, ауылдық мәдениет үйі,  

Телефон: 8-711-44-50-1-58.

Болашақ ауылы, Калганов, Васкин, Садиық, Қамыстыкөл, Қамай, Молотков ауылшаруашылығы мекендері.

 

Төраға –  Габбасов Султанбек Каирсапинович, төраға орынбасары –   Ерешов Аслан Русланович, хатшы –  Ергалиев Нуржан Бисенгалиевич, мүшелері: Акатаева Акайнаш Мустафиевна, Тулегенова Айнур Амангелдиевна

18.

236

Көпкүтір ауылы, Беріш көшесі №9, Көпкүтір негізгі мектебі,

Телефон:8-711-44-50-1-28.

Көпкүтір ауылы, Дуков, Щебаково, Тереңқұдық, Оңайбек ауылшаруашылығы мекендері.

 

Төраға – Сапарова Гулайм Тлеповна, төраға орынбасары – Утешова Светлана Мажитовна, хатшы – Абатаев Серик Мендигалиевич, мүшелері: Сапарова Асел Талаповна, Кумискалиева Майра

19.

237

Аққурай ауылы, Егемен көшесі №9, Аққурай бастауыш мектебі,

Телефон:8-711-44-50-1-31.

Аққурай ауылы, Шильная Балка, Текебай, Тұщықұдық, Кашка  ауылшаруашылығы мекендері. 

Төраға –  Балгазиева Венера Амангельдиевна, төраға орынбасары –   Кабимулдина Асель Кунтугановна, хатшы  - Кереева Токжан Табылдиевна, мүшелері:Куспанов Жандос Губайдоллин, Мухамбетов Балбек Имангалиевич

20.

238

Қайыңды ауылы, С.Жумашева көшесі №16, ауылдық мәдениет үйі,

Телефон:8-711-44-50-3-46.

Қайыңды  ауылы, Жалғызшығыр, Далабай, Насиболла, Қисмет, Жаңақұдық, Тоғызқарағай, Ақсүйрік, Ащысай, Тереңқұдық, Егіндіой, Сұпыш, Жүністібек, Кенжеғали ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Нургалиева Алтынай Маруановна, төраға орынбасары – Хасанова Гулсим Насибуллиевна, хатшы – Есетова Бибигуль Тлегеновна, мүшелері: Аюпов Еркебулан Канатович, Хайрушева Гаухар Мустахимовна

21.

239

Жаңатаң ауылы, Жаңа құрылыс көшесі №2, Мирон негізгі мектебі,

Телефон: 8-711-44-50-1-30.

Жаңатаң ауылы, Лемка ауылшаруашылығы мекені.

Төраға –   Отаров Нурлыбек Хайбуллинович, төраға орынбасары – Уразов Мулхайдар Жаскайратович, хатшы –Абдрахманова Алия Джумаевна, мүшелері:Ахметов Жанболат Сатыбалдиевич, Сатканбаева Алмагуль Камзадаевна

22.

240

Ақпәтер ауылы, Ақпәтер көшесі №25, ауылдық мәдениет үйі,

Телефон: 8-711-38-26-9-77.

 

Ақпәтер ауылы, Байтұрған 1, Байтұрған 2,  Жагөр, Сексенбай, Қаракөбік, Тақырсуат, автоматтандырылған газ таратқыш станциясы, Беркәлі, Қарағаш-1,  Қарағаш-2   ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Суйншкалиев  Тулеген Максимович, төраға орынбасары –Мырзахметов Айбек Рахымович,хатшы – Мукатаев Куанышбек Кадырбекович, мүшелері:Кожахметова Бекзат Мауленовна, Утегулова Даражат Каримовна

23.

241

Кіші Талдықұдық ауылы, Кіші талдықұдық көшесі №34,  амбулаторлық акушерлік пункт (ФАП), Телефон: 8-711-38-26-2-05.

Кіші Талдықұдық , Кішкенешал ауылдары, Жаманшұбар, Бөлекшұбар, Мешін, Қанаткөбік, Қосортан ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Хасанов Канат Тарихович, төраға орынбасары – Тулешов Абай Саликович, хатшы –Монтиева Лаззат Наримановна, мүшелері:Нурманов Тимур Есенович, Мулеков Сайлаубай Евгениевич

24.

242

Талдықұдық ауылы, С.Есетов көшесі №8, ауылдық мәдениет үйі,Телефон: 8-711-38-51-0-50.

Талдықұдық ауылы, Таскүтір, Атығара,  Үрпек-2  ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Баймагамбетова Жанна Наурызовна , төраға орынбасары – Есимова Бакыт Газизовна , хатшы –  Санкубаева Гульнара Самигуллиновна , мүшелері:Кадырова Анаргуль, Мырзагалиев Хамза Максутович

25.

243

Хайруш ауылы, Хайруш көшесі №22, бастауыш мектебі, Телефон: 8-711-44-50-1-69.

Хайруш ауылы, Үрпек -1, Тереңқұдық, Сүйірген ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –   Арыстанова Менсулу Ермеккалиевна , төраға орынбасары – Рыскалиев Амангелды Махсотович, хатшы –  Мұқанова Жазира Серікқызы, мүшелері: Ажимов Коблан Амангалиевич , Султашев Асхат Жасуланович

26.

244

Жалпақтал ауылы,  Сламихин көшесі  № 36, Казталов аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі, Телефон: 8-711-38-21-2-69.

Жалпақтал ауылындағы Әнесов, Сламихин, Жалпақтал көшелері.

Төраға – Халимуллин Меңдихан Мұқасұлы, төраға орынбасары –Мухамбетов Ержан Мухамбетулы, хатшы – Габбасова Салтанат Тасжанова, мүшелері: Абатов Ержан Жунусович, Спашев Берик Мусаевич

27.

245

Жаңажол ауылы, С.Датұлы көшесі №25, ауылдық мәдениет үйі, Телефон: 8-711-38-21-3-39.

Жаңажол, Танат ауылдары, Қараоба, Айғанша, Дәсі, Ақкөл, Құлақ, Сад, Малақан, Қаражыра, Сұлтаншеген ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Нургалиев Мендибек Зинуллинович, төраға орынбасары – Мухтаров Кажмурат Мендибекович, хатшы – Кажимова Жанар Сагадатовна, мүшелері:

Губашева Камшат Кадыргалиевна, Конысов Тлепберген Азенкабылович

28.

246

Сарықұдық ауылы, Тәуелсіздік көшесі №16, Сарықұдық негізгі мектебі, Телефон: 8-711-38-50-1-78.

Сарықұдық ауылы, Оразбай ауылшаруашылығы мекені.

Төраға – Сухашева Арухан Зарифовна, төраға орынбасары – Телеуова Маншук Утешевна, хатшы –  Шошаков Бахытжан Мендибаевич, мүшелері: Ермеккулова Альбина Бисембаевна, Батырханова Ронагул Гарифоллиновна

29.

247

Қараөзен ауылы, Ж.Молдағалиев көшесі №1,  ауылдық мәдениет үйі,

Телефон: 8-711-38-26-8-42. 

Қараөзен ауылы, Шахат, Құлақ, Қарасу, Кузьма ауылшаруашылығы мекендері.

 

Төраға –   Абугалиев Азамат Канаткалиевич, төраға орынбасары –  Мулдашова Гулнар Батыргалиевна, хатшы – Губайдуллина Айымгул Жумажановна, мүшелері: Ишанбергенов Зинолла Уакасович, Садиров Талгат

30.

248

Серік ауылы, Серік көшесі №15, медициналық пункт,

Телефон: 8-711-38-26-7-55.        

Серік ауылы, Стан,  Николай аула, Жаңаорын, Ащықұдық - 1, Ащықұдық - 2, Жабайкин, Темірастау ауылшаруашылығы мекендері.                  

Төраға –  Татпанов Турарбек, төраға орынбасары –  Утешов Кунтуган,  хатшы –  Абдрахманова Кымбат Мусагалиевна , мүшелері:Жакупов Мереке Жусупович, Мұқасов Тарас Мирханұлы

31.

249

 Талдыапан ауылы, Бейбітшілік көшесі №4, Талдыапан орта мектебі, Телефон: 8-711-38-50-0-70.

Талдыапан ауылы, Үлкенкөл, Талсай,  Алмасад -1, Алмасад – 2, Қостанбай ауылшаруашылығы мекендері. 

Төраға –  Хайрушев Ербулат , төраға орынбасары – Имангазиева Карлыгаш Шайхоллаевна, хатшы –  Ережепова Бакыт Кожабаевна, мүшелері: Аралбаева Райхан Самигуллиновна, Мауешова Ботагоз Ахметовна

32.

250

Қособа ауылы, Бейбітшілік көшесі №17, Никонор бастауыш мектебі, Телефон: 8-711-38-50-0-75.

Қособа ауылы, Тамон-1, Тамон-2, Тамон-3,  Ықылас, Қабыршақты ауылшаруашылығы мекендері. 

Төраға –  Тукенова Жума Урынгалиевна, төраға орынбасары – Коныспаева Эльмира Узакбаевна, хатшы –  Файзуллин Бекболат Жасталапович , мүшелері:Асқарова Гүлмира Тілекқызы , Ербулатов Талап Кайрекенович

33.

251

Бейстерек ауылы, Достық көшесі №8, ауылдық клуб,

Телефон: 8-711-38-50-0-73.

Бейістерек ауылы.

Төраға – Калиев Куаныш Талапович, төраға орынбасары – Сакипов Руслан Каримович, хатшы –  Шушакова Марина Беккабыловна, мүшелері: Танатарова Урнай Сексенбаевна, Нугманов Асылбек Кубаевич

34.

252

Қайшақұдық ауылы, Достық көшесі №5  ауылдық клуб,

Телефон: 8-711-46-50-1-32.

Қайшақұдық ауылы, Қарағай,  Жәди-1, Жәди-2,  Пашка-1, Пашка-2,  Бестентек, Отызкебен ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Уразаева Лаззат Наменовна, төраға орынбасары – Доскалиев Жексенбай Муксинович, хатшы –  Доскалиева Арайлым Утегеновна, мүшелері:Абдугалиев Сунгат Исатаевич, Кажмуратова Мендигуль Тлепбергеновна

35.

253

Жалпақтал ауылы,  И.Масалиев көшесі  № 13, Жалпақтал аграрлық және  салалық технологиялар колледжі,

Телефон: 8-711-38-21-3-83.

Жалпақтал ауылындағы Ақсиықов, М.Маметова, А.Хұсайынов, Д.Фурманов, Д.Нұрпеисова, М.Егоров, М.Жұмабаев, С.Сейфуллин, І.Жансүгіров, С.Датұлы, Қараөзен, Құрманғалиев, Абай, Қ.Мырзалиев, Стадион, Қ.Саукенов көшелері.

Төраға – Утегалиев Нурлан Серикович,төраға орынбасары –Абилов Куаныш Сабитович, хатшы –Шаманаев Кайрат Гиззаттуллинович, мүшелері: Акмурзина Гулнур Шакировна, Неткалиев Алмат Бауыржанулы, Манкишева Айымжан Мендыхановна, Каримова Аксамал Жакиповна

36.

254

Жалпақтал ауылы, А.Хұсайынов көшесі  № 37, мәдениет үйі, Телефон: 8-711-38-21-4-02.

Жалпақтал ауылындағы К.Мендалиев, И.Мендіханов, Байқоңыр, Ұлан,  І.Масалиев, Қ.Миханова, Б.Момышұлы, С.Ерешев, Бейбітшілік, Құрманғазы, Арай, Сәулет, М.Өтемісов, М.Тайманов,    Т.Әубекеров, Жеткіншек көшелері, Егінсай ауылшаруашылығы мекені.

 Төраға –  Кажиев Бауыржан Жанайдарович, төраға орынбасары – Калиев Салим Гинаятуллинович, хатшы –Султанова Нэйля Шаймуратовна, мүшелері: Акмурзин Бауржан Маруанович, Хайруллин Арман Маликович, Болатова Гулжайнап Муратовна, Каюбалиев Сулеймен Камидуллинович

37.

255

Әбіш ауылы, М.Жасмағамбетов көшесі №14,  Әбіш негізгі мектебі,

Телефон: 8-711-38-26-2-18.

Әбіш аулы, Қарасу - 1, Қарасу -2, Қарасу -3, Шоқа, Тазы, Назар ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Сарсенов Абат Серикович, төраға орынбасары – Искалиев Амангельды Газезович, хатшы – Улмесекова Карлыгаш Амангелдиевна, мүшелері: Нургазиев Жасталап Жигерович, Тулегенов Бауыржан Сундеткалиевич

38.

256

Көмекші ауылы, С.Зулхашев көшесі №11/2, ауылдық клуб,

Телефон: 8-711-38-26-2-23.

Көмекші ауылы, Төремұрат, Жылти, Нарөлген, Байжиен ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Карабалин Мурат Жумасейтович, төраға орынбасары –Кенжебаев Шынгыс Жасболатович,  хатшы – Жакупов Кадыржан Серикбаевич, мүшелері:Исмагулов Гадилбек, Мереев Мендихан Искакович

39.

257

Көктерек ауылы, Құрманғазы көшесі №8, ауылдық мәдениет үйі,

Телефон: 8-711-38-24-6-45.

Көктерек ауылы, Мамай, Төсқұдық, Майтүбек, Балауса ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Сармулдин Бактыгали Сабыргалиевич , төраға орынбасары – Кажимов Мухит Салауатович, хатшы –  Жумашева Айсулу Жетписовна,  мүшелері: Бакитов Тимур Жанузакович, Шындаулетова Баян

40.

258

Казталов ауылы, Құрманғазы көшесі 3, Казталов ауданы білім беру бөлімінің "А. Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"

Телефон: 8-711-44-31-71

Казталов ауылындағы Қарасу, Г. Лукманов, Имашев көшелері

Төраға – Сармалаева Эльмира Каримовна, төраға орынбасары –  Жумашев Жанат Ханатович, хатшы –  Умиткалиев Жанаслан Мендыханович, мүшелері: Абукенов Саясат Ахметкалиевич, Егзалиева Жазира Булаткалиевна

41.

259

Саралжын ауылы, Саралжын көшесі №28/6, М.Жүнісов атындағы негізгі  мектебі, Телефон: 8-711-38-25-3-36.

Саралжын ауылы, Шегірткелі, Өтеп ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Галимов Жарас Ахонович, төраға орынбасары – Жубулов Мейрамгали Есетович, хатшы –  Тулегенов Мулдагали Имангазиевич, мүшелері: Айтжанов Мейірбек Самиғоллаұлы , Жардемов Альберт Мураткалиевич

42.

260

Сатыбалды ауылы, Сатыбалды көшесі №12, Сатыбалды орта мектебі, Телефон: 8-711-38-26-2-07.

Сатыбалды ауылы.

Төраға –  Гатауов Кайржан Орынгалиевич , төраға орынбасары – Газезов Медет Шабкатович, хатшы –  Темиргалиева Мендигуль Муханбетжановна, мүшелері: Жолдыбаев Жусупкали, Муратова Алина Муратовна

43.

261

Оразғали ауылы, Оразғали көшесі №2/1, ауылдық клуб,

Телефон:8-711-38-24-6-27.

Оразғали ауылы, Қалайық, Жетікебен, Есболат, Әліқопа, Көктікен ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Адиетов Колганат Ибатович, төраға орынбасары – Турдыкулова Нуржамал Маратқызы, хатшы –  Темірболатов Ахан Бекмырзаұлы, мүшелері: Алманиязова Ляззат Мендикереевна, Утешова Мейрамгул Кунтугановна

44.

262

Қарасу ауылы, Т.Қалиев көшесі №19, ауылдық  мәдениет үйі,

Телефон: 8-711-38-25-1-32.

Қарасу, Төреғали ауылдары, Ақтай, Сүттігенді, Айдархан қыстағы, Құшығанақ, Тоқсоба, Сарымсақ, Талсай, Бисенғали ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Жумакаев Нурлан Ибатович, төраға орынбасары – Жумалиев Айгали Жубатович , хатшы –  Онгарова Турсынай Туяккалиевна , мүшелері: Ихсанова Алмагул Жолдыгалиевна , Темиртекова Гулдария Калиоллакызы

45.

263

Жұлдыз ауылы, Достық көшесі №3, ауылдық клуб, Телефон: 8-711-38-26-9-37.

Жұлдыз ауылы, Төртпішен, Базарқұдық, Сулыкөл, Төреқұдық ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Садиров Дуйсенғали, төраға орынбасары – Ерғали Абзал Ниетжанұлы, хатшы –  Габдуллина Гулсим Аубакировна, мүшелері: Абишева Райхан Дюсенбаевна , Майжанова Гулмайра Сахановна

46.

264

Ащысай ауылы, Ащысай көшесі №15, ауылдық клуб,

Телефон: 8-711-38-26-2-15.  

Ащысай ауылы, Дауылбай, Бестентек, Дауқара, Шолаққопа ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға – Амангалиев Нурболат Кажмуханович, төраға орынбасары – Негметов Жанболат, хатшы – Кошкинова Жанат Халимоллина, мүшелері: Еслямгалиева Айымжан Жанаталаповна, Манкишев Темирхан Мендигалиевич

47.

265

Бостандық ауылы, Бостандық көшесі №3, ауылдық клуб, Телефон: 8-711-38-26-2-17.  

Бостандық ауылы, Ащықұдық ауылшаруашылығы мекені.

Төраға –  Сагингалиев Жагыпар Дуйсенбаевич, төраға орынбасары – Тлеккабылов Кабибулла, хатшы –  Толебаев Жасулан Казиуллинович,  мүшелері: Кажгереев Малик Негметоллинович, Мақсотова Галина Сырымқызы

48.

266

Жас ауылы, Жас көшесі №7, ауылдық клуб, Телефон: 8-711-38-26-2-20.

Жас ауылы, Сарышығанақ, Қадер, Қожантай, Жүзбай, Әлкеш, Қанатқали, Хиуа, Қорған - 1, Қорған - 2, Елексай, Дүкен, Қожа ауылшаруашылығы мекендері.

Төраға –  Губашев Руслан Жанузакович, төраға орынбасары – Дильмагамбетов Даурен Ермекович, хатшы –  Жанабаев Ерхан Бейбитович, мүшелері: Асқар Өркен Марксұлы, Беккалиева Гульбаршин Жадиевна

 

   Казталов аудандық сайлау комиссиясының төрағасы  Құтхожин Н.И.   

9 маусым 2019 жылы Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы өткізілуіне байланысты аудандық сайлау комиссиясының құрамы және орналасқан жері туралы хабарлама

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ БҚО бойынша филиалының Халыққа қызмет көрсету бойынша Казталов ауданының бөлімінің мобильді қызмет көрсету бойынша іссапарының 2019 жылдың IІ тоқсанына арналған кестесі

Ауданда 2018 жылы жұқпалы және паразитарлы аурулармен тұрақты эпидемиологиялық жағдай қалыптасты. Топтасқан аурулар жағдайлары тіркелген жоқ.